elle besleme

YAVRU GÜVERCİN BESLEME MAMASI

Haink’s Tüm bebek güvercinlerin beslenmesinde kullanılabilen, maksimum fayda sağlayan, bilimsel verilere göre hazırlanmış özel içerikli elle besleme mamasıdır.

elle kus1

Soldaki yavru takviye edilmemiş olan sağdaki yavru Haink’s Bio Boost Güvercin Elle Besleme Maması ile takviye edilmiş yavru.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Haink’s Bio Boost Güvercin Elle Besleme Maması, güvercin yavrularını beslemek için başlangıç yemi olarak kullanılır. Tüm güvercin bebek kuşların beslenmesinde kullanılabilen bilimsel verilere göre hazırlanmış, özel içerikli elle besleme mamasıdır.
HAİNK’S BİO BOOST GÜVERCİN ELLE BESLEME MAMASI İÇERİĞİ
– İçerik (Analitik Değerler):
– Ham Protein: ( % ) : 16.90
– Karbonhidrat: ( % ) : 43.60
– Ham Selülöz: ( % ) : 3.40
– Ham Kül: ( % ) : 3.10
– Nem: ( % ) : 11.30
– Yağı: ( % ) : 8.60
– İçerik Bileşimi: Çeşitli tahıl ve tohumlar, Kuş Pastası, Faydalı bitkiler, Esansiyel Yağlar, Bitkisel ve Hayvansal Protein, Meyveler ve Sebzeler, Vitaminler, Maya, Mineraller, FOS ve MOS (fruktooligosakkarit ve mannanoligosakkarit).
– Ambalaj: Yüksek yoğunluklu polietilen kutu içerisinde, 550 gr elle besleme maması işik, hava ve nem almayacak şekilde paketlenmiştir.
– Boyut: Kutu ölçüleri – Yükseklik 13 cm, Genişlik 9.5 cm

ellekus2 Sağdaki yavru takviye edilmemiş olan soldaki yavru Haink’s Bio Boost Güvercin Elle Besleme Maması ile takviye edilmiş yavru.
KULLANMA TALİMATI
Güvercin elle besleme maması ılık su ilave edilerek hazırlanır. Mama ve Su oranı yavruların kaç günlük olduklarına bağlı olarak değişebilir.. Karışım her kullanımdan önce taze olarak hazırlanmalıdır.
SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR
– İlaç Değildir, Tedavi amacı ile Kullanılmaz!
– Kullandırktan sonra ürün kapağını kapatınız!
– Serin ve Kuru Ortamda Muhafaza Ediniz!
– Üretim ve Son Kullanma Tarihi Etiket Üzerindedir!
– Ürün Parti Numarası Üretim Tarihidir!

SİPARİŞ VE DANIŞMA HATTI

SERKAN KORCA
Tel:0542.228.6032

Fiyat:37.50 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.